FALA UDERZENIOWA WYKORZYSTYWANA MOŻE BYĆ W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ – jako metoda antycellulitowa, modelująca sylwetkę oraz redukująca rozstępy!!!

 

Modelująca sylwetkę oraz antycellulitowa terapia fala uderzeniową (akustyczną) za pomocą systemu BTL SWT 5000 wykorzystuje energię wprowadzoną do ciała pacjenta w formie drgań o wysokiej częstotliwości jakie wytwarzają fale akustyczne.

Zabieg jest wykonywany bezpośrednio na skórę. Dzięki terapii zostają rozbijane skupiska komórek tłuszczowych (mikro i makroguzy). Fala uderzeniowa efektywnie rozbija tkankę tłuszczową w okolicach brzucha. Rozbite komórki tłuszczowe zostają wydrenowane aby uległy metabolizmowi w wątrobie.

Zabieg jest najczęściej stosowany na obszary gdzie gromadzi się nadmierna ilość cellulitu. Są to uda, pośladki, biodra ale metoda jest stosowana również w okolicach brzucha oraz ramion.

Terapia znajduje również zastosowanie w redukcji rozstępów oraz przywracaniu napięcia mięśni po ciąży.

Przynosi widoczne efekty już po kilku zabiegach. Skóra staje się sprężysta, gładka a cellulit i miejsca niedoskonałości zostają zlikwidowane.   Rozbija komórki tłuszczowe oraz niweluje obrzęki poprzez pobudzenie układu krwionośnego i limfatycznego co w efekcie daje utratę centymetrów w obwodzie ciała.

Badanie kliniczne dowodzą poprawę elastyczności skory o 110 %, wyszczuplenie ud od 2,5 cm do 7 cm, zmniejszenie obwodu u 72 % osób oraz zmniejszenie cellulitu o 95 %

687187920f70skinshock10 Treapia antycelilitowa1

 

Kontakt

VIMEDICA

ul. Milionowa 86, 92-334 Łódź
tel. +48 42 207 26 20